Načítání obsahu...
SNABYTEK COMPANY s.r.o.
{m1seller::primary::namer}

PRÉMIOVÁ NÁSTĚNNÁ AKVÁRIA

Nástěnné akvárium, neočekávaná, luxusní, dech beroucí dekorace zdí. Boříme konvenční představy o designu a rozhodli jsme se spojit na první pohled nekombinovatelné - akvária a živé umění. Pověste si tak do obýváku nebo kanceláře či síně unikátní nástěnné akvárium a nechte se ukolébat myšlenkou, jaké jedinečné a nevídané bydlení máte.

NÁSTĚNNÁ AKVÁRIA SNABYTEK®

Naše prémiová NÁSTĚNNÁ AKVÁRIA byla navržena s ohledem na náročnost dnešní doby. Kompaktní velikost nezabere prostor v interiéru, přičemž tvoří krásnou a ojedinělou dekoraci na zdi. Ideálně velký rám, který ukrývá dostatečně velké akvárium pro život. Prémiový design do vašeho interiéru, který si můžete dovolit. Na našem eshopu můžete zakoupit i on-line. Akvária vyrábíme hned v několika velikostech a v mnoha barvách, jako jsou dřevodekory, které můžete ladit s vašim interiérem nebo vysoké lesky, které budou luxusně zářit na zdi.

TECHNIKA A REALIZACE

MATERIÁLY

Akvária vyrábíme ve vlastním moderně vybaveném závodě v Ostravě. Standardní nabídka obsahuje 18 druhů materiálů. V nabídce máme vysoké lesky, uni barvy i dřevodekory. Díky vlastnímu vývoji a technickému vybavení jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům, které vyřizujeme zcela individuálně. V nabídce máme dýhy, laky, lamináty, kamenné dýhy, skla, overface a další..

ROZMĚRY

Naše akvária jsme navrhly tak, aby jejich rozměry byly zcela ideální pro montáž na stěnu. V nabídce máme hned několik šířek. Nejmenší akvárium se 120 cm je ideální do menšího prostoru, kde by příliš dlouhé akvárium nevyniklo. Nejoblíbenější variantou je 150 cm délka, následována 160 cm, 170 a 180 cm. Výška rámu je pak 65 cm a hloubka 18 cm.

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Do naších akvárií instalujeme dražší, ale za to kvalitní techniku, která je již v základním vybavení akvária. Akvárium disponuje filtry EHEIM, která dokážou objem vody přefiltrovat až 7x za hodinu. Díky tomu je voda neuvěřitelně čistá. Akvárium má své integrované úsporné LED osvětlení s automatickým časovačem, které bude šetřit vaší peněženku. Doplňkovou výbavu pak tvoří proudové čerpadlo, automatické krmítko, případně barevné LED.
Tyto, ale i další faktory hrají důležitou roli v údržbě akvária. Technologii máme dnes na takové úrovni vychytanou, že zásahy do provozu akvária jsou minimální.

FAUNA A FLÓRA

Používáme velmi kvalitní Japonské substráty, které nám napomáhají udržet ekosystém akvária ve vyvážených hodnotách. Substrát je důležitou součástí akvária. Japonské substráty jsou velmi výživné, ideální pro růst rostlin a zároveň dokážou rozkládat biologický odpad z ryb. Takový substrát v akváriu vydrží i několik let. Akvárium tak dokáže prospívat jak po rostlinné stránce tak pro chov ryb.

MONTÁŽ A REALIZACE

Montáž akvária zajišťujeme našimi pracovníky, kteří provedou odbornou montáž vč. zprovoznění akvária se vším komfortem. Jsme připraveni uspokojit i klienty, kteří preferují vlastní montáž. Akvárium dokážeme dodat jako celek. Nástěnné akvária se montují nejlépe na zděnou nebo panelovou stěnu. SDK příčky musí být na takovou montáž dopředu připraveny a vyztuženy. Ideální je i příprava elektřiny. Pro tyto účely Vám s nástěnným akváriem dodáme i schéma montáže.

JAK JE TO S ÚDRŽBOU?

Chápeme fakt, že velká starost o údržbu akvária je faktor, který by odradil mnoho lidí od pořízení. Touto otázkou jsme se intenzivně zabývali a máme zde řešení v podobě minimální údržby. Nabízíme velmi kvalitní technické řešení, které minimalizuje nutnost údržby. Investice do kvalitní techniky považujeme za základ úspěchu a proto již v základu to nejdůležitější dodáváme jako součást každého setu. O Akvárium se nebudete muset starat více než 1x měsíčně.

SKLOPNÉ KRYTY S DĚTSKOU POJISTKOU

Naše akvária jsou vybavená hned dvěma výklopnými dvířky, které umožní rychlý a jednoduchý přístup k akváriu. Pro denní krmení se používá horní výklopný kryt. Speciální mechanika umožňuje jednoduché vycvaknutí krycí desky. Přední sklopný rám o 180° slouží již pro velkou údržbu nebo pro přístup k technice. Tento kryt je osazen dětskou pojistkou pro případ nečekaného sklopení.

CENÍK

Ceny nástěnných akvárií začínají již od 19.990 Kč. Tato cena je základní a je tvořena kompletním rámem, sklem akvária a led osvětlením. Nástěnné akvárium lze dále sestavovat s dalšími doplňky soustav filtrace, čerpadel, krmítek, ovladačů, rgb led, substrátů, dekorací, rostlina a ryb. Poptávky vyřizujeme individuálně neváhejte nás proto kontaktovat.

KDE OBJEDNAT?

Naše akvária můžete objednat přes náš eshop. Odkaz naleznete na těchto stránkách výše. Nebo u vybraných prodejců. Objednávku lze zaslat také prostřednictvím emailu.

SNABYTEK COMPANY s.r.o.

NÁSTĚNNÁ DESIGNOVÁ AKVÁRIA LUXUSNÍ POŽITEK

    GALERIE AKVÁRIÍ