Načítání obsahu...
SNABYTEK COMPANY s.r.o.
{m1seller::primary::namer}

SAMOSTATNÉ AKVARIJNÍ SKŘÍŇKY

Malosériová designová výroba akvarijních skříněk. Naše akvarijní skříňky můžete nakoupit v našem e-shopu nebo u našich partnerů po celé ČR. Naše nabídka obsahuje širokou škálu rozměrů. Škála rozměrů byla vymyšlena s ohledem na nejběžnější velikosti klasických akvárií. Akvarijní skříňky vyrábíme v několika barevných provedení z laminátů DTDL.

AKVARIJNÍ SKŘÍŇKY SNABYTEK® ADA STYLE

Jsme předním výrobcem a dodavatelem akvarijních skříněk v České republice. Naše produkty splňují nejvyšší kvalitativní požadavky na bezpečnost. Snažíme se, aby naše produkty byly designové a kvalitně zpracované. Objednávat můžete ON-LINE
Skříňka ADA STYYLE, je svým vzhledem minimalistická. Přímé a jasné linie určují její moderní nadčasový vzhled.

TECHNIKA

ROZMĚRY SKŘÍNĚK

12 RŮZNÝCH ROZMĚRŮ. Od nejmenších skřínek 30x20 pro nano akvária až po ty největší 200x80cm. Celou nabídku skříněk naleznete na našem e-shopu.

MATERIÁL

Standardní výroba probíhá z plošných DTDL laminátů značky Egger a Kronospan. Je možné také vyrábět z laminátů Kaidl na základě požadavků. Snažíme se vyrábět malosériově z vybraných nejoblíbenějších odstínů. Není však problém zadat atyp, který lze vyrobit. Tento však bude vždy dražší než ze skladové kolekce.

KONSTRUKCE

Provedení skříněk je uzpůsobeno většině akváriím i dostupné technologii. Standardní skříňka je dodávána na paletě již ve složeném stavu. Na požadavek, zvlášť pak pro VO lze dodávat v demontu. Skříňka má štelovací 4cm kluzáky. Tyto kluzáky lze štelovat pomocí otvorů ve dnu skříňky a imbusového klíče. V zadní části skříňky je vynechaná mezera pro vedení přívodů vody a elektriky. Skříňka je dodávána v základu bez vnitřních poliček. Poličku lze jako doplněk dokoupit zvlášť.

CENÍK

Cena akvarijních skříněk začíná již od 3000 kč. Ceny materiálů se liší proto i cena skříněk se může lišit v závislosti na zvoleném materiálu. Dle velikosti se cena mění. Pro VO nabízíme individuální podmínky spolupráce.

DOPRAVA

Dopravu zajišťujeme pomocí našich partnerů. Velké zásilky zasíláme na paletě společností PPL, TOP TRANS, DHL. V okolí Ostravy zavážíme naší dopravou SNABYTEK®

MATERIÁLY

Akvária vyrábíme ve vlastním moderně vybaveném závodě v Ostravě. Standardní nabídka obsahuje 18 druhů materiálů. V nabídce máme vysoké lesky, uni barvy i dřevodekory. Díky vlastnímu vývoji a technickému vybavení jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům, které vyřizujeme zcela individuálně. V nabídce máme dýhy, laky, lamináty, kamenné dýhy, skla, overface a další..

SNABYTEK COMPANY s.r.o.

CZECH HAND MADE, SNABYTEK®

    GALERIE AKVÁRIÍ