Načítání obsahu...
SNABYTEK COMPANY s.r.o.
{m1seller::primary::namer}

VESTAVNÉ AKVÁRIA PRO BYTY A RODINNÉ DOMY

Realizujeme zabudovaná akvária na míru vašim interiérům. Klientům z rodinných domů nebo bytů dokážeme nabídnout designové zpracování se zabudováním do nových či stávajících interiérů.

POSTAVÍME VÁM VELKOLEPÉ AKVÁRIUM NA MÍRU

Uvažujete o akváriu a chtěli by jste ho zabudovat do nábytku, aby bylo součástí interiéru? Tak jste zde správně. Velké akvárium není jednoduché postavit, ohlídat si veškeré technologie a co teprve vymyslet to vše kolem? Máme skvělé nápady, šikovné ručičky a mnohaleté zkušenosti, které z nás dělají opravdové profesionály. U nás se staví jen to nejlepší..

CZECH HAND MADE, SNABYTEK®AQUA DESIGN

VÝBĚR REALIZAČNÍ FIRMY

Seriózní společnost svým zákazníkům nic netají! Nechte si vytvořit cenové nabídky nejlépe za na základě projektové dokumentace, kterou Vám rádi vypracujeme. Naši klienti obdrží položkový rozpočet, nikdy nekupujte zajíce v pytli.

KONSTRUKCE

Provedení skříněk je uzpůsobeno většině akváriím i dostupné technologii. Standardní skříňka je dodávána na paletě již ve složeném stavu. Na požadavek, zvlášť pak pro VO lze dodávat v demontu. Skříňka má štelovací 4cm kluzáky. Tyto kluzáky lze štelovat pomocí otvorů ve dnu skříňky a imbusového klíče. V zadní části skříňky je vynechaná mezera pro vedení přívodů vody a elektriky. Skříňka je dodávána v základu bez vnitřních poliček. Poličku lze jako doplněk dokoupit zvlášť.

CENY

Často kladená otázka: "Kolik stojí akvárium cca 1000l?" Velmi častá odpověď: "Toto nejsme schopni zodpovědět." Ceny se u nás stanovují individuálně vždy na základě jasně dané specifikace. Bez jasně určené vazby na užitné vlastnosti díla, může takový výběr vést k neuspokojivému výsledku. Zkušenosti nám ukázali, že nejlepší projekty vznikají na základě definování požadavku na design, vzhled a vlastnosti akvária. Každé akvárium je jedinečné díky jedinečným požadavkům našich klientů. Proto Vám cenu bohužel na počkanou říci neumíme, ale dokážeme Vám vypracovat předrealizační projekt kde se cenu dozvíte.

MATERIÁLY

Akvária vyrábíme ve vlastním moderně vybaveném závodě v Ostravě. Standardní nabídka obsahuje 18 druhů materiálů. V nabídce máme vysoké lesky, uni barvy i dřevodekory. Díky vlastnímu vývoji a technickému vybavení jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům, které vyřizujeme zcela individuálně. V nabídce máme dýhy, laky, lamináty, kamenné dýhy, skla, overface a další..

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Do naších akvárií instalujeme dražší, ale za to kvalitní techniku, která je již v základním vybavení akvária. Akvárium disponuje filtry EHEIM, která dokážou objem vody přefiltrovat až 7x za hodinu. Díky tomu je voda neuvěřitelně čistá. Akvárium má své integrované úsporné LED osvětlení s automatickým časovačem, které bude šetřit vaší peněženku. Doplňkovou výbavu pak tvoří proudové čerpadlo, automatické krmítko, případně barevné LED.
Tyto, ale i další faktory hrají důležitou roli v údržbě akvária. Technologii máme dnes na takové úrovni vychytanou, že zásahy do provozu akvária jsou minimální.

MONTÁŽ A REALIZACE

Montáž akvária zajišťujeme našimi pracovníky, kteří provedou odbornou montáž vč. zprovoznění akvária se vším komfortem. Jsme připraveni uspokojit i klienty, kteří preferují vlastní montáž. Akvárium dokážeme dodat jako celek. Nástěnné akvária se montují nejlépe na zděnou nebo panelovou stěnu. SDK příčky musí být na takovou montáž dopředu připraveny a vyztuženy. Ideální je i příprava elektřiny. Pro tyto účely Vám s nástěnným akváriem dodáme i schéma montáže.

SNABYTEK COMPANY s.r.o.

Akvarijní komplety navrhujeme jako součást interiéru. Přírodní nebo biotopové akvária dokážeme zakomponovat jako luxusní šperk do nábytku.

    GALERIE AKVÁRIÍ